EMAIL MARKETING

Máte malú návštevnosť vašej stránky?
Máte malé alebo dokonca žiadne predaje cez vašu stránku?

Pomôžeme vám oživiť vašu stránku a pomocou nášho email marketingu vám pritiahneme nových zákazníkov a zvýšime vám predaje.

TEXT

MARKETING

AUTORESPONDER

AUTORESPONDER

AUDIOKNIHA

KONTAKT

Podvod alebo príležitosť?

Lákal vás niekto nedávno do ,,pyramídy,, ?  Potom, toto musíte vedieť!

 

,,Ahój, dávno sme sa nevideli! Mimochodom, mám pre teba skvelú príležitosť … ,,

 

Aj vás niekto podobne oslovil? Ak nie, tak sa tak čoskoro stane!

 

,,Ahój, dávno sme sa nevideli! Mimochodom, mám pre teba skvelú príležitosť … ,,

 

Aj vás niekto podobne oslovil? Ak nie, tak sa tak čoskoro stane! Prečo, to vám hneď vysvetlím.

Najskôr si ale povedzme čo je to tá ,,pyramída,, .

 

Pyramídová schéma (tiež nazývaná pyramídová hra alebo lietadlo ) je podvodný, dlhodobo neudržateľný obchodný model, v ktorom je zárobok závislý na privedení ďalších účastníkov do schémy. Každý nový účastník musí za vstup do schémy zaplatiť poplatok a za to dostáva právo inkasovať tento poplatok (alebo jeho časť) od ďalších účastníkov, ktorých sám získa. Časť vybraného poplatku si zvyčajne necháva pre seba a časť odovzdáva tomu, kto ho získal (alebo naopak organizátor hry vyberá poplatok a časť preplatí za referenciu). Pyramídová schéma neponúka žiadny dodatočný kvalitný produkt ani službu. V praxi taký model nefunguje (zarobia na ňom len jeho organizátori a tí z účastníkov, ktorí vstúpili na začiatku), pretože počet potrebných účastníkov exponenciálne narastá. V mnohých krajinách je tento obchodný model nelegálny.

 

 

 

 

 

 

U nás tiež nie sú pyramídové hry legálne, preto, ak zistíte, že niekto pyramídovú hru prevádzkuje, pokojne ho nahláste na políciu.

 

ALE POZOR!!!

 

Skôr ako budete volať políciu alebo dotyčného poženiete kade ľahšie, mali by ste vedieť, že na trhu legálne obchodné modely, ktoré si mnohí s nelegálnou pyramídou mýlia a dokonca by bola obrovská škoda, keby ste sa o nich nedozvedeli!

 

Ako teda rozoznať nelegálnu pyramídu od legálnych obchodných modelov a prečo si ich ľudia mýlia?

 

Mnohé spoločnosti založili svoj biznis na multi level marketingu (MLM).

Ako už zo samotného názvu Multi level marketing vyplýva, ide o marketing. Marketing má za úlohu ovplyvňovať dopyt po tovaroch alebo službách a multi level zase napovedá, že ide o viacúrovňový marketing. Teda jednoducho povedané, MLM je viacúrovňový predaj tovarov alebo služieb. Pod týmto pojmom viacúrovňový predaj tovarov alebo služieb si môžeme predstaviť postupné pripájanie nových členov k už zapojeným jednotlivcom do systému. Takto vzniká akási sieť predajcov. Preto sa MLM dosť často nazýva aj sieťový marketing.

 

MLM spoločnosti majú v ponuke kvalitné produkty alebo služby, ktoré ponúkajú pomocou sieťového marketingu (Network Marketingu), teda formou odporúčania. Prečo si ho ľudia mýlia s pyramídou?

Firmy, ktoré používajú sieťový marketing nedávajú peniaze na reklamu, pretože to nepotrebujú! Reklamu im totiž robia samotní zákazníci formou odporúčania, za čo sú odmenení podielom zo zisku, ktorý vyprodukujú.

MLM a pyramídové hry sa podobajú v tom, že pre zapojeného človeka je výhodné do siete zapojiť ďalších ľudí. Rozdiel je v tom, že zatiaľ čo pri pyramídových hrách je to nevyhnutné, pretože váš zisk prúdi len z nových členov, pri MLM to nevyhnutné nie je, pretože dostávate odmeny za predaj produktov či služieb koncovým zákazníkom. To znamená, že nemusíte mať pod sebou nikoho, ale je výhodné niekoho mať, aby ste zarobili viac.

V pyramíde teda ide len o vklad peňažných prostriedkov a verbovanie nových ľudí, ktorí tiež musia vložiť peniaze a verbovať ďalších ľudí aby sa im vklad vrátil a aby zarobili, zatiaľ čo v sieťovom marketingu nie je nutné hľadať ľudí pod seba, ale odporúčať produkty alebo služby firmy.

 

Podobnosť je na prvý pohľad veľká, no keď sa na to pozrieme hlbšie, tak je rozdiel veľmi veľký.

V oboch prípadoch ľudia hľadajú ľudí, ktorí hľadajú ľudí atď, ale tam podobnosť končí.

Argument, že MLM je nelegálna pyramídová hra, pretože má tvar pyramídovej schémy, je chybný. Pyramída je súčasťou organizačnej štruktúry každej firmy na tejto planéte, každého štátu, armády či cirkvi.

 

Sieťový marketing alebo Multi Level Marketing je ten najspravodlivejší systém odmeňovania za vykonanú prácu.

 

Prečo?

 

 • Nerobí žiadne rozdiely či už v pohlaví, etnike, veku, vzdelaní alebo handicape a pod., teda tento biznis môže robiť skutočne ktokoľvek od 15-18 rokov (treba si pozrieť obchodné podmienky danej spoločnosti),

 • nie je potrebné žiadne špeciálne vzdelanie ani skúsenosti s podnikaním,

 • používajú spravodlivé automatické odmeňovacie systémy,

 • spravodlivé automatické kariérne postupy,

 • k vášmu úspechu vám pomáhajú tí, čo sú v kariére vyššie, pretože ak ste úspešní vy, o to sú úspešnejší aj oni, ale ak ste aktívnejší ako ten, kto vás priviedol do systému, tak zarábate viac ako on a teda ho môžete v kariére aj predbehnúť(toto je oproti pyramíde obrovský rozdiel, pretože v pyramíde nikto nemôže nikoho v kariére predbehnúť a tí, čo sú na vrchole pyramídy sa nepotrebujú starať o tých čo sú dolu, pretože z ich výkonu nič nemajú! Povedzme si úprimne, podobne je to aj v klasickom zamestnaní, kde niekto môže makať a podávať neskutočné výkony, no aj tak sa povýšenia nedočká, lebo prednosť má rodinkárstvo alebo nejaká pekná riťka :),

 • nikdy nedostanete výpoveď, no treba dodržiavať obchodné podmienky danej spoločnosti,

 • nikto vám nerozkazuje kde, koľko a kedy máte pracovať, teda svoj čas si riadite sami,

 • zárobky sú do neobmedzených výšok,

 • budujete vlastnú sieť distribútorov, ktorá vám zabezpečí doživotný príjem,

 • príjem so sieťového marketingu je dedičný, teda týmto dokážete zabezpečiť svojich potomkov,

 • seriózne spoločnosti robia pravidelné vzdelávacie semináre pre svojich distribútorov,

 • nie je potrebná ani živnosť, no podnikanie v tejto oblasti je taktiež skvelá príležitosť, pretože už máte na predaj kvalitné produkty alebo služby podané ako na tanieri a vstupný poplatok je mnohonásobne nižší, ako keď chcete vytvoriť vlastný biznis na vlastné riziko, kde ani nemáte istotu, že sa na trhu uchytíte,

 • peniaze sú vyplácané okamžite po vykonaní potrebnej práce a nie na mesačnej báze ako v zamestnaní

 

MLM spoločností pribúda ako húb po daždi, pretože mnohí podnikatelia pochopili, že tento obchodný model je ten, ktorý ich vystrelí na vrchol raketovou rýchlosťou k úspešnému predaju ich služieb alebo tovaru. Je stonásobne rýchlejší, účinnejší, lacnejší a jednoduchší ako akýkoľvek iný marketing.

A čo je najlepšie, dáva možnosť zarobiť svojim klientom, čo vytvára nekonečný kolobeh prúdenia peňazí. Teda nie ako v pyramíde, kde prúdia peniaze len jedným smerom, a to na vrchol pyramídy, kde končia.

 

Niektoré spoločnosti takto fungujú už niekoľko desiatok rokov a vďaka tomuto obchodnému modelu patria medzi najviac zarábajúce spoločnosti na svete a ich distribútori zarábajú aj niekoľko desiatok tisíc eur mesačne, pretože v MLM nie je žiadna hranica na výšku zárobkov!

 

Pár najúspešnejších distribútorov z rôznych spoločností a ich zárobky:

Jerry Lopez……………..…………. 27.226€/mes,

Peter & Tunde Kovacs……….……. 42.541€/mes,

Daniel Mueller…………………….. 51.049€/mes,

Yoshiko Hatayama Kenichiro……... 63.811/mes,

Irena Oliver………………………... 68.916€/mes,

Maria Schleipfer…………………… 106.352€/mes,

David Moses……………………….. 170.163€/mes,

Steve Thompson…………………… 314.801€/mes,

Dexter & Birdie Yager……………... 1.106.059€/mes ...


 

Vybrali sme si jednu z týchto spoločností, zakúpili sme si ich služby, aby sme vám vedeli presnejšie ukázať celý systém odmeňovania, aké produkty, či služby ponúka, za aké ceny a či sa oplatí do tohto projektu zapojiť. Neuvádzame názov kvôli reklame, no ak chcete vedieť o akú spoločnosť ide, čo má v ponuke, aké ponúkajú zárobky a ako sa nám darí →kliknite sem←a budete o všetkom informovaní z prvej ruky a aby ste vedeli, že sme si nič nevymysleli a čo tu píšeme, je reálne.


Zhrnutie zásadných rozdielov:

MLM (sieťový marketing)
 • kvalitný produkt
 • zarábate predajom tovaru, lacno nakúpim od výrobcu, drahšie predám zákazníkovi
 • lacné produkty
 • školenia
 • provízny systém - rovnaká šanca pre všetkých, aj keď je nad vami 1000 ľudí
 • firma patrí do DSA alebo podobných združení
 • ukončenie členstva - bez problémov
 • zisk - za dobrú prácu vás náležite odmenia
 • výplata - pravidelne a včas
 • doba trvania - MLM s dobrým výrobkom a podporou vydrží desiatky rokov

 

Pyramídová hra
 • nekvalitný alebo žiadny produkt
 • zarábate tým, že registrujete nových ľudí a z ich poplatkov dostávate provízie
 • predražené produkty
 • žiadne školenia
 • provízny systém - ľudia nad vami zarobia vždy viac ako vy
 • firma nepatrí do žiadneho združenia
 • budú vás prehovárať
 • zisk - budú vám sľubovať zisk bez práce
 • výplata - nikdy ju neuvidíte
 • doba trvania - nalákajú ľudí, vyberú (okradnú) poplatky a rýchlo zaniknú


 

Robert Kiyosaki o MLMAk ste osoba s veľkými snami a chcete s láskou podporovať ostatných
v dosiahnutí ich veľkých snov, potom Network Marketing je presne
podnikateľská príležitosť pre Vás.”

 

 

 

 

Robert T. Kiyosaki
podnikateľ a spisovateľ

 

V článku FirstClass “Prečo bohatí opovrhujú pohodlím a chudobní na neho nedajú dopustiť” letmo zmienili historku DonaldTrumpa v jednej z televíznych šou.
Na otázku, čo by robil, keby o všetko prišiel a musel začínať úplne od začiatku, bez váhania povedal:

“Našiel by som si dobrú, mne vyhovujúcu MLM spoločnosť a pustil by som sa do práce.“ Publikum vybuchlo smiechom, a Trump len dodal: “Preto ja sedím tu hore a vy stále tam dole !!!“

Dvaja najbohatší Američania: Bill Gates a Warren Buffett si chovajú prekvapivú zhodu v názore, žebudúcnosť obchodu stojí na MLM.

Bill Gates dokonca povedal: Novú firmu by som staval práve na princípoch Multi Level Marketingu, čiže priamom predaji a osobnom odporúčaní.

Warren Buffett zase hovorí: Multi Level Marketing je biznis s ročným obratom 114 miliárd dolárov, za posledných 10 rokov vzrástol o 91 percent a venuje sa mu 60 miliónov ľudí a zároveň hovorí, že to je obchodný model 21. storočia.

Bill Clinton povedal: ,,Multi Level Marketing môže vyriešiť ekonomickú krízu. Je totiž šancou pre každého.”

Frank Maguire – spoluzakladateľ FedEx a bývalý šéf KFC ako aj American Airlines – povedal: ,,Čím bude hlbšia kríza dôvery k tradičným reklamným nástrojom, tým viac začne moderný obchod stáť na účinnom referenčnom marketingu.”

A na záver veľká myšlienka na ktorej by mal byť postavený každý seriózny MLM princíp fungovania:

Multi Level Marketing je najpozoruhodnejší tým, že na vyššiu pozíciu kariéry sa nedostanete inak, než preukázaním dôvery a pomoci niekomu druhému, či už klientovi alebo inému distribútorovi.

Tento výrok vyslovil uznávaný americký ekonóm, najlepšie sa predávajúci autor New York Times,
autor 11 kníh, zakladateľ 6 úspešných spoločností a človek z titulky The Wall Street Journal – Paul Zane Pilzer

Pár slov na záver

Ak sa k vám dostane nejaká ponuka na nejaký zárobok, nebojte sa o tom popremýšľať a poprípade sa niekoho opýtať. Väčšina serióznych MLM spoločností je členom renomovaných domácich, ale aj zahraničných spolkov či asociácií. Medzi najznámejšie patrí česká AOP - Asociácia osobného predaja, americká DSA - Asociácia priameho predaja alebo WFDSA - Svetová federácia asociácií priameho predaja atď. Preto skôr, ako začnete spolupracovať s niektorou network marketing spoločnosťou, uistite sa, že je členom niektorej z uvedených organizácií. A pamätajte si: nikto, nikde a nikdy vám nedá zadarmo veľké peniaze.

 

SME PRIPRAVENÍ VYRAZIŤ A VYRIEŠIŤ VÁŠ PROBLÉM
arrowUp.gif

CHCEM NOVÉ AUTO ZA ZLOMOK JEHO CENY


CHCEM NOVÉ BÝVANIE A NEZADĹŽIŤ SA


CHCEM SA ZBAVIŤ ÚVEROV A HYPOTÉK


CHCEM ZÍSKAŤ SLUŠNÝ DÔCHODOK


CHCEM CHODIŤ NA DOVOLENKY ČASTEJŠIE


UŽ NECHCEM POČÍTAŤ KAŽDÝ CENT, ABY SOM VYŽIL

TOTO SÚ SNY KTORÉ SI MÔŽETE SPLNIŤ, TAK NEVÁHAJTE A OZVITE SA!

pondelok - piatok
od 09:00 do 17:00

SLOVAK & CZECH :

📱+421 940 61 04 04

ENGLISH :

📱+421 940 62 04 04

v pracovné dni od 9:00 - 17:00

 

info@familiagroup.sk

 

Família Cup bol veľmi dobre organizovaný, kvalitne obsadený turnaj vo futbale. Veľmi sa mi na ňom páčilo, schuti sme si zahrali s dobrými tímami. Turnaj hodnotím veľmi dobre, či už po organizačnej stránke, ako aj kvalitatívnej.

Peter Peciar Sociálna poisťovňa

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.